Menu

Call: 0161 835 9872

or email: info@maguiressolicitors.com

O Nas

Wszyscy nasi adwokaci są znawcami w swych dziedzinach. Ofiarujemy cały szereg  usług prawnych..

U Maguires poświęcamy się Tobie, klientowi. Zatrudniamy najbystrzejsze umysły i jesteśmy dumni z naszego personelu za ich poświęcenie i motywację.

Aby zasięgnąć darmowo, rady prawnej proszę dzwonić na 0161 835 9872 nasz personel jest do dyspozycji od godziny 9.00 do 17.00. lub można kontaktować elektronicznie :  info@maguiressolicitors.com

Prawo Karne

Przestępstwa.

Mamy zespół specjalistów. Personel pomocniczy i adwokatów, wielu z nich uprawnionych jako adwokatów dyżurnych i także do reprezentowania klientów w sądzie koronnym.

Wszelka styczność z policją lub sądem  może wyrobić bolesne wrażenie. Zapewniamy że będziesz traktowany z szacunkiem i otrzymasz odpowiednią radę prawną, od czasu pierwszej wizyty na komisariat  aż do ukończenia sprawy. Cela na komisariacie lub sąd  mogą być zastraszające. Musisz znać swe uprawnienia od samego początku. Nasi znawcy prawa  zapewnią że otrzymasz dobrą radę i będziesz rzetelnie reprezentowany poprzez przebieg.

Komisariat policji

Udzielamy rady od początkujących badań poprzez wynikający przebieg. Aby zapewnić uczciwe i prawidłowe podejscię do oskarżonych, każdy zatrzymany przez policję jest uprawniony do darmowej rady prawnej. Udzielamy pomocy 24godzin na dobę, proszę dzwonić na: 0161 835 9872.

Sąd pokoju

Wszelkie procesy zaczynają się w sądzie pokoju. Możemy reprezentować klientów na całym kraju. Fundusze publiczne są  przeważnie dostępne aby pokryć koszta (dotyczają pewne warunki).

Wypełniamy wszelkie formularze i udzielamy niezrównanej usługi adwokackiej w sądach na całym kraju.

Sąd Koronny

Najpoważniejsze oskarżenia są wysłuchane w sądzie koronnym, czy to proces czy na wyrokowanie.  W niektórych mniej poważnych sprawach klient też ma prawo nalegać aby sprawa została przedstawiona w sądzie koronnym, przed sędziem i ławę przysięgłych. Nasi przedstawicieli występują  w sądzie koronnym codziennie, często mają do pomocy obrońców. Załatwiamy wszelkie przygotowawcze sprawy i zapewniamy wszelkie trafne dane są przedstawione sądowi.

Inne usługi.

Udzielamy rady i ekspertyzę w następujących dziedzinach:

Prawo dotyczjące:

  • Uwięzienia.
  • Śił zbrojnych
  • Spraw samochodowych

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz omówić sprawę? Proszę dzwonić na 0161 835 9872.